Salona Bonitta (Bonitta Cosmetics) adrese - Rīga, Miera iela 93, LV - 1013
tālruņi pierakstam: +371 67089158, +371 29147798

Par mums

Viens no pirmajiem veselības, skaistumkopšanas un estētikas saloniem Latvijā, ar 24 gadu pieredzi!

 
Mēs visi zinām – nekas tā neuzlabo cilvēka pašapziņu un pašsajūtu, kā harmonija domās, kā vitalitāte un sakoptība mūsu fiziskajam ķermenim. Dabas veltes, zinātnes sasniegumi, senās dziedniecības gudrības, labu un profesionālu meistaru zināšanas, mīlestības pilna attieksme ļaus Jums sasniegt vēlamo, ļaus noticēt neticamajam.

Salonā strādājam ar profesionālām salonkosmētikām GERARD’S, CHARME D’ORIENT, AROSHA u.c. Lieliskas ķermeņa kopšanas, relaksējošās, koriģējošās, ārstnieciskās procedūras, dažāda veida masāžas, atpūtas rituāli, kas sniedz veldzi visai Jūsu būtībai, un, protams, patiesi efektīvas sejas kosmetoloģiskās procedūras, kas izcili uzlabo ādas vispārējo stāvokli un novērš nevēlamo – grumbas, ādas atoniju, apsārtumu (kuperoze) u.c.

Mājas lietošanā piedāvājam SKIN DOCTORS Cosmeceuticals – koriģējošu un ādu kopjošu kosmetoloģisko kosmētiku. M.ASAM – luksusa klases kosmētiku par budžeta cenām, kas sniedz vēlamo pat visprasīgākajam un izlutinātākajam klientam, liekot akcentu uz pret novecošanās terapiju, kā arī būtisku sejas audu, ādas korekciju. GERARD’S kosmētiku mājas lietošanai ar ļoti plašu piedāvājuma diapazonu un klientu uzticamību 20 gadu garumā, kas ir īpaši iemīlēta un pieprasīta. Piedāvājam arī HERBATINT dabīgās, ilgnotrīgās matu krāsas un FROWNIES – līmējošos pretgrumbu plāksterus, grumbu izlīdzināšanai miega laikā, kā arī kosmētiku, kas atkarībā no jaunumiem pasaules tendencēs skaistumkopšanā un estētikā ienāk arī mūsu salonā.

 Paldies, ka izvēlējāties salona Bonitta pakalpojumus!

 Skaistus mirkļus un vēlmju piepildīšanos novēlot, firma BONITTA COSMETICS, ANNO 1994, RĪGA.

Bonitta

Miera iela 93, Rīga 

Darba laiks:

darba dienās - 9:00 - 20:00
sestdienās - 10:00 - 20:00 (darba laiks pēc iepriekšēja pieraksta)
svētdienās - slēgts

Tālr. +371 67089158, +371 29147798

e - pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Svarīga informācija: salons Ķīpsalas ielā 5, pēc jumta rekonstrukcijas ir slēgts.

Jaunumu abonēšana

Pierakstieties uz informāciju par jaunumiem un citām aktivitātem